poniedziałek, 11 marca 2013

Warsztaty z ilustratorką Marianną Jagodą Mioduszewską W Bibliotece


Mieliśmy nadzieję, że zima się już z nami na dobre pożegnała, ale niestety ostatni weekend pokazał jedynie, że pogoda lubi płatać figle :) Na spacer brzegiem morza szans nie było, ale pojawiła się szansa na fajne warsztaty na których Matylda razem z innymi dziećmi mogła się dowiedzieć na czym polega praca ilustratora książek i nawet sama spróbować tej sztuki. Każde z dzieci dostało tekst i do niego tworzyło ilustracje. Mamy nadzieję, że kiedyś całą książkę w bibliotece w Manhatanie zobaczymy, a póki co Matyldy ilustrację pokazujemy i na stronę Pani Marianny zapraszamy bo piękne rzeczy robi  :)
http://www.mariannajagoda.com/illustrations.htm


2 komentarze:

MARIANNA JAGODA pisze...

Natchnęłam się przypadkiem na blog Pani.
To była przyjemność zrobić te warsztaty dla dzieci. Było bardzo miło. Książka została złożona od razu po warsztatach, żałuję, że nie zdążyłam z dziećmi tego zrobić. Książka powinna być dostępna w bibliotece na dziale dziecięcym. Pięknie wyszła! Pozdrawiam miło!

Brygada M3 pisze...

dziękujemy:) nam też było miło uczestniczyć w warsztatach i poznać ilustratorkę:)) jak tylko będzie sposobność, podjedziemy, aby książkę zobaczyć:) pozdrawiamy !!Matylda z mamą Magdą